Варіанти перевезення тіл померлих з-за кордону в Україну

Для будь-якої людини смерть когось із близьких завжди стає нелегким випробуванням, тим більше якщо це сталося далеко від Батьківщини, за кордоном.
І найголовніша проблема в такій ситуації - вирішити таке питання, як перевезення померлого.
Перевезення Вантаж-200 проводиться по залізниці, літаком або автотранспортом.
Найдешевшим способом є транспортування тіл померлих залізничним транспортом.
Але цей варіант відрізняється чималими витратами часу, до того ж потрібно мати спеціальні для даного виду перевезення документи і строго дотримуватися умов зберігання тіла. Перевезення померлих літаком - найшвидший, але разом з тим і найдорожчий варіант транспорту померлих.
Витрати збільшуються також внаслідок того, що доставка Вантажу-200 повинна бути здійснена зі складу тимчасового зберігання, а також виконано переміщення по території аеропорту чи залізничного вокзалу.
Тому найбільш раціональним видом репатріації померлого в країнах далекого і ближнього зарубіжжя і по часу, і по вартості є перевезення померлих автотранспортом, за допомогою якого виконується доставка Вантаж-200 без перевантаження від початкової до кінцевої точки.
Компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» виконує транспортування померлих від місця смерті до місця поховання, з будь-якої країни Європи та світу.
Перевезення померлих здійснюється нами як в межах України, так і з країн СНД і далекого зарубіжжя. 
Крім того, фахівці компанії надають всю інформацію, необхідну при перевезенні померлих ях літаком, так і ритуальними автомобілями, зокрема, якщо потрібно здійснити репатріацію померлого з іншої країни.
У різних країнах існує певна специфіка транспортування тіла померлого, а тому справа ця непроста і витратна, пов'язана з дотриманням багатьох формальностей.
Для того щоб перевезти тіло померлого з іншої країни, потрібно оформити відповідну документацію і пройти ряд процедур, яких вимагає репатріація померлих - в посольстві або консульстві отримати належний в даному випадку дозвіл, вибрати контейнер або труну, зробити запайку, замовити ритуальний транспорт, здійснити в зазначеному порядку реєстрацію смерті та необхідних документів.
Тож, довірте вибір варіантів ритуального транспорту померлих та оформлення належних документам спеціалістам компанії «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги».
 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.