Що робити, якщо рідна людина померла за кордоном?

Сьогодні вже є буденною реальністю той факт, що величезна кількість українців живуть за кордоном.
Десятки тисяч українців та українок щороку виїзжають до країн Європи та світу в пошуках кращої долі, на заробітки, до своїх родичів.
Але, на жаль, трапляються прикрі, сумні непоодинокі випадки загибелі громадян України за кордоном.
Зазвичай, в такому разі перед родичами померлої людини постає багато складних питань, відповіді на які треба приймати швидко, але тверезо та виважено.
З нашого досвіду роботи в галузі міжнародних ритуальних послуг та перевезень померлих - ось типові варіанти дій родичів у випадку, якщо громадянин України помер чи загинув за кордоном, в будь-якій країні Європи та світу:

  • Повідомте про факт смерті рідної людини на "гарячу лінію" МЗС України або на "гарячу лінію" Посольства чи Консульства України у країні, де сталася смерть. Майте на увазі, що інформація має бути, за можливості, максимально повною і включати ПІБ померого, дату народження, місце проживання в Україні, номер паспорту для виїзду за кордон, дані про найближчих рідних та їхні контактні дані (в Україні чи за кордоном)
  • Зателефонуйте нам за телефонами на сайті
  • Уважно вислухайте всі поради щодо Ваших подальших дій з організації поховання, кремації в тій країні, де настала смерть або з питань перевезення тіла померлого та майна померлого в Україну
  • Дотримуйтесь всіх вказівок щодо положень іноземного та українського законодавства щодо оформлення та засвідчення необхідних документів про факт смерті за кордоном
  • Надайте нам дозволи або на поховання померлого/загиблого на території іноземної держави або на транспортування труни з тілом померлого/загиблого з-за кордону в Україну

Тож, Ви самі бачите, що факт смерті за кордоном викликає потребу в пошуку надійної та перевіреної часом та досвідом фірми міжнародних ритуальних послуг та перевезень померлих
Саме такою є наша фірма Funeralia.

Ми можемо зробити перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну або катафалком, або літаком.
Можемо надати ритуальні послуги з поховання або кремації тіла на території тієї країни, де померла близька людина.
Можемо надати оптимальну вартість перевезення померлого з-за кордону або, навіть, зробити безкоштовне перевезення померлого/загиблого в Україну з будь-якої країни Європи та світу.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОМЕРЛИХ з країн Європи

Питання бізнесу, пошуки роботи, навчання, туризм та відпочинок, відвідування родичів в Європи та ще багато чого - ось основні причини перебування громадян України в країнах Європейського Союзу.
Безвізовий режим сприяє збільшенню кількості українців у всіх країнах Євросоюзу.
Відповідно, сумні шанси померти чи загинути в країнах Європи теж збільшуються пропорційно кількості наших земляків у певних країнах Європи.
І коли трапляється непоправне, коли смерть приходить за тисячі кілометрів від України - питання "Що робити?" стає головним для родичів та друзів померлого.
Не вагайтесь, довірте нам виконати свою щоденну роботу - зробити перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну.
Для нас немає кордонів та обмежень.
Наше бажання допомогти Вам в тяжку хвилину та наш досвід є запорукою того, що транспортування тіла померлого в Україну буде оперативним.
Протягом 10 років нашої роботи ми робили перевезення померлих в Україну з усіх країн Європи: це АвстріяБельгіяБолгаріяБоснія та ГерцеговинаУгорщинаНімеччинаМакедоніяАлбаніяІталіяГреціяФранціяІспаніяПортугаліяГреціяШвейцаріяРумуніяЛюксембург
НідерландиЧорногоріяЧехіяСловаччинаСловенія, Литва, Латвія, ЕстоніяХорватіяСербіяКосовоВелика БританіяДаніяШвеціяНорвегіяФінляндіяМальта ...
На сайті Ви можете знайти фотозвіти з перевезень померлих та особисто пересвідчитись в тому, що наші слова не розходяться зі справою.
Відгуки про фірму Funeralia теж нададуть Вам розуміння, що варто довіритись тим, хто зробить останній шлях додому Вашої рідної людини гідним її світлої пам"яті.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОМЕРЛИХ з країн СНД

В наших силах зробити перевезення тіла померлого громадянина України з Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Арменії, Кахахстану, Туркменії, Узбекістану, Таджикістану.
Варіанти транспортування тіла померлого можуть бути різними: автомобілем або літаком.
Строки міжнародного перевезення труни з тілом залежать від відстані місцезнаходження тіла померлого до аеропорту чи найближчого населеного пункту.
В будь-якому випадку, ми завжди готові відповісти на Ваші питання, надати міжнародні ритуальні услуги (перевезення померлих, поховання, кремація), виконати Ваші побажання з організації прощання с близькою та рідною людиною.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОМЕРЛИХ з країн АЗІЇ

В наших силах зробити перевезення тіла померлого, кремацію або поховання в будь-якій, навіть найбільш далекій країні.
Країни Азії не є виключенням.
Про це свідчить наш досвід.
Звичайно, далека відстань цих країн від України вимагає перевезення труни з тілом літаком.
Але будьте певні, ми надамо міжнародні ритуальні послуги максимально оперативно, з усією повагою до пам"яти спочилої людини.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОМЕРЛИХ з країн Північної та Південної Америки

Якщо громадянин України помер чи загинув на території країн Північної, Латинської та Південної Америки - ми зможемо виконати як перевезення тіла померлого в Україну, так і надати ритуальні послуги кремації чи поховання на території відповідної країни американського континенту.
Перевезення труни з тілом в Україну ми зробимо літаком.
Без участі родин в Україні зробимо оформлення свідоцтва про смерть за кордоном.
Виконаємо усі побажання щодо організації прощання з рідною людиною в далекій країні.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОМЕРЛИХ з країн АФРИКИ

Туризм, робота, військова служба - ось причини перебування українців в країнах Африки.
Звичайно, трапляються сумні випадки смерті чи загибелі наших земляків в африканських країнах.
В більшості випадків ми надаємо послуги перевезення померлих чи кремації в Республіці Конго, ПАР, Сенегал - але будьте певні, що ми надамо родинам в Україні повний перелік міжнародних ритуальних послуг в будь-якій країні африканського континету.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.