Варіанти перевезення тіл померлих з-за кордону в Україну

Якщо рідна людина померла за кордоном - горе від втрати примножується турботами з організації перевезення тіла померлого додому.
Безліч питань, які постають перед родичами померлого, мають певні маркери: "Вартість перевезення померлого в Україну" та "Строки перевезення померлого з-за кордону".
Всі інші питання є суто технічними, адже саме ціна впливає на строки перевезення труни з тілом померлого, а строки транспортування тіла померлого суттєво впливають на вартість транспортування тіла померлого на Батьківщину.
Тому, перш за все треба вирішити, який варіант транспортування труни з тілом померлого є оптимальним у співвідношенні "Ціна/Строки" у Вашому конкретному випадку.
Зазвичай, перевезення труни з тілом померлого проводиться по залізниці, літаком або автотранспортом.
Найдешевшим способом є транспортування тіл померлих залізничним транспортом.
Але цей варіант відрізняється чималими витратами часу, до того ж потрібно мати спеціальні для даного виду перевезення документи і суворо дотримуватися умов зберігання тіла.

Перевезення померлих літаком - найшвидший, але разом з тим і найдорожчий варіант транспортування тіл померлих.
Витрати збільшуються також внаслідок того, що перевезення тіла померлого повинне бути здійснене зі складу тимчасового зберігання, а також виконано переміщення по території аеропорту.

Тому найбільш раціональним варіантом перевезення померлого з-за кордону і за строками і за вартістю є перевезення померлих автотранспортом.
Але, треба мати на увазі, існує безліч країн та місцевостей, звідки перевезення померлого катафалком неможливе (США, Канада, Китай, Японія тощо).
Тому всі ці суттєві фактори конкретно наголошуються нашими співробітниками в процесі консультації та наданні порад у Вашому конкретному випадку.
Будьте певні, що ми докладемо максимум зусиль, аби перевезення тіла померлого було максимально оперативним в поєднанні з помірною вартістю.
 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.