Перевезення померлих з Нідерландів

Компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» виконає перевезення померлих з Нідерландів в Україну та по всьому світу.
Ми працюємо без посередників, особисто і виконуємо репатріацію померлих з Голандії та Європи недорого.
Завдяки міжнародним контактам оперативно організуємо перевезення Вантажу-200 з будь-якого міста Королівства Нідерланди в Україну.
Наші працівники володіють хорошим знанням мов міжнародного спілкування, тому швидко і відповідально зроблять оформлення документів для перевезення тіла померлого.
Весь процес репатріації тіла померлого чи загиблого - від оформлення документів та перевезення Вантажу-200 ми приймаємо на себе, присутність родичів та близьких не є обов'язковою.
Ми пропонуємо близьким та родичам вибір труни або урни (якщо передбачена кремація тіла в Нідерландах), зробимо запаювання і опечатування труни з тілом.
Зробимо підготовку тіла до транспортування на Батьківщину.
Пройдемо всі юридичні процедури з посольством та консульствами України в Королівстві Нідерланди, зробимо оформлення всіх необхідних документів для перевезення тіла померлого в Україну.
Щоб не розгубитися в такій ситуації, краще звернутися за безкоштовною професійною консультацією до наших фахівців, замовивши зворотний дзвінок або написавши в месенджерах компанії «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги».
Гарантуємо Вам перевезення труни з померлим з Голандії в Україну у найшвидший спосіб, легально, недорого.
Приймаємо на себе обов'язки з оформлення документів для перевезення померлого без присутності близьких та родичів, самостійно.
Тож, в тяжкі хвилини життя довірте нам виконати свою роботу - привезти тіло померлої близької та рідної людини з Нідерландів в Україну.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.