Перевезення померлого з Австрії

Якщо українець помер на території Австрії наша міжнародна похоронна служба «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» допоможе організувати транспортування померлого в Україну з Австрії.
За багаторічний період роботи нами сформована надійна партнерська мережа, що складається з похоронних бюро в Австрії та австрійських страхових та асістанс компаній.
Тож що робити в разі смерті громадянина України в Австрії?
В першу чергу, потрібно заявити про те, що сталося горе в місцеві органи влади, в швидку допомогу, поліцейський відділок, менеджеру готелю або гіду, в залежності від обставин смерті.
Обов'язково треба поставити до відома про факт смерті відповідне консульство України в Австрії.
Якщо померлий був застрахований, то оплату витрат з перевезення тіла померлого з Австрії до України бере на себе страхова компанія.
Щоб не розгубитися в такій ситуації, краще звернутися за безкоштовною професійною консультацією до наших фахівців, замовивши зворотний дзвінок або написавши в месенджерах компанії «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги».
Гарантуємо Вам перевезення труни з померлим у найшвидший спосіб, легально, недорого.
Приймаємо на себе обов'язки з оформлення документів для перевезення померлого без присутності близьких та родичів, самостійно.
Тож, в тяжкі хвилини життя довірте нам виконати свою роботу - привезти тіло померлої близької та рідної людини з будь-якого міста Австрії (Відень, Грац, Тіроль, Вельс, Інсбрук, Зальцбург, Лінц, Філлах, Брегенц, Фельдкірх, Штайр, Дорнбірн, Віннер-Нойшайд, Клагенфурт-ам-Вертерзе, Санкт-Пельтен, Вольфсберг, Баден, Леобен, Клостернойбург, Траун, Кремс-ан-дер-Донау, Медлінг, Амштеттен, Капфенберг, Леондінг) в будь-яке місто України оперативно, легально, недорого.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.