Перевезення померлих, Перевозка умерших

Перевезення померлих зі Швеції

Кому довірити перевезення тіл або праху померлих зі Швеції?
Лише професіоналам і нехай Вашим порадником та виконавцем перевезення труни з тілом зі Швеції в Україну стане компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги».
Декілька робочих фото процедури транспортування труни з тілом зі Швеції, звичайно, не нададуть Вам повної картини - але якщо горе прийде, зателефонуйте нам і отримайте цілодобову, професійну консультацію щодо організації перевезення померлого на Батьківщину.
Ми пройдемо всі юридичні та консульські процедури, зробимо оформлення документів для міжнародного перевезення тіла, доставимо труну з тілом в будь-яке місто України оперативно, в строк, недорого.
Допоможемо Вам в організації зустрічі Вантажу-200 в Україні та в організації гідного похорону близької та рідної людини.
Ми гарантовано зробимо перевезення тіла померлого з будь-якого міста Швеції (Гетеборг, Стокгольм, Лунд, Мальме, Вестерос, Уппсала, Лінчепінг, Гельсінборг, Еребру, Норчепінг, Енчепінг, Гальмстад, Умео, Векше, Ескільстуна, Євле, Бурос, Векше, Седертельє, Карлстад) в будь-яке місто України.

 

 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.