Перевезення померлих зі Швейцарії в Україну

За останніми даними статистики, у Швейцарії проживає близько 7000 громадян України.
При цьому українська громада не має місць компактного проживання, однак більші групи українців зосереджені в районах великих міст – це Цюріх, Базель, Берн, Санкт-Галлен, Женева, Лозанна.
Швейцарія приваблює туристів, бізнесменів, студентів, земляків, які прибувають до країни на лікування.
І, на жаль, трапляються трагічні випадки смерті чи загибелі земляків на території Швейцарської Конфедерації.
Вбивства, ДТП, інциденти в горах, смерть з природніх причин - ось основні фактори загибелі громадян України.
У таких сумних випадках перед родичами померлих постають питання або перевезення тіла в Україну або поховання чи кремації в Швейцарії.
Посольство України в Швейцарії надасть максимальне сприяння та консульську допомогу родичам.
Наша спеціалізована похоронна фірма Funeralia надасть всі необхідні ритуальні послуги та виконає перевезення тіла померлого чи загиблого зі Щвейцарії в Україну.
Тож виконайте наступні дії та довірте професіоналам фірми Funeralia зробити свою роботу бездоганно, оперативно, легально.

  • Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Швейцарії +41 (0) 31 352-23-16 та повідомте всю відому Вам інформацію щодо факту смерті чи загибелі громадянина України.
  • Сприйміть всі поради щодо оформлення документів про смерть в Швейцарії.
  • Зателефонуйте нам на номерами на сайті, задайте всі питання щодо поховання чи кремації, щодо перевезення тіла померлого зі Швейцарії в Україну. Ми надамо Вам повну інформацію щодо вартості наших послуг та сроків виконання перевезення тіла в Україну.

Наша співпраця з українськими дипломатами в Швейцарії гарантує оформлення необхідних документів про смерть та перевезення померлого без присутності родичів, лише на підставі доручення.
 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.