Ритуальні послуги перевезення тіл померлих з Франції в Україну

За неофіційною статистикою та даними Посольства України, у Франції мешкає близько 40 тис. громадян українського походження.
Переважну більшість з них становлять нащадки трудових і політичних емігрантів, переміщених осіб.
Велика кількість громадян Україну щороку відвідують Францію в якості туристів, з метою навчання, лікування, бізнесу тощо.
Економіка Франції розвивається достатньо для того, аби пропонувати трудовим мігрантам достойну оплату праці, тому не дивно, що українці розглядають Францію як місце гідно заробити на життя собі та своїм родинам в Україні.
Тож, коли трапляється горе і українець помирає у Франції, постає безліч питань з поверненням тіла померлого додому, з організацією поховання чи кремації у Франції.
Перш за все, зробіть наступні дії: 

 • Встановіть контакт з відповідним Консульством України у Франції, повідомте українським дипломатам всю відому Вам інформацію щодо смерті чи загибелі громадянина України.
 • Зателефонуйте нам за номерами на сайті.
 • Отримайте відповіді на питання щодо вартості перевезення тіла померлого з Франції в Україну, щодо вартості поховання чи кремації, щодо строків оформлення документів про смерть у Франції тощо.
 • Ми обов"язково Вас проконсультуємо щодо варіантів безкоштовного перевезення тіл померлих з Франції в Україну.

Для надання похоронних послуг нам потрібно лише доручення від Вас, адже ритуальні послуги у Франції мають право надавати лише ліцензовані фірми - і наша фірма Funeralia є саме такою фірмою.
Координація наших дій з Консульським відділом Посольства України у Франції гарантує оперативне, легальне та відповідальне перевезення тіла Вашого померлого родича з Франції в Україну.

 • Консульський відділ Посольства України у Франції
  Керівник: Собко Микола Миколайович - Перший секретар з консульських питань
  Адреса: 21, avenue de Saxe, 75007, Paris 
  "Гаряча лінія": +33 (0) 1 43 06 07 37 (виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України)
  Межі консульського округу: вся територія Франції (Париж, Марсель, Ліон, Реймс, Орлеан, Бордо, Нант тощо)
Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.