Перевезення тіл померлих з США, Канади, країн Латинської та Південної Америки

Компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» надає кваліфіковану допомогу в перевезенні тіла близької людини з США, Канади, країн Лантинської та Південної Америки до України.
Перевезення труни з померлим з США та країн американського континету до України здійснюється літаком.
Якщо померлий був застрахований, то оплатою витрат на перевезення тіла померлого в Украхну займається страхова компанія.
У разі смерті громадянина України в США та в іншій країні наша компанія міжнародних ритуальних послуг готова організувати репатріацію - перевезти померлого на Батьківщину труною або доставити в Україну урну з прахом.
Наші партнери в США, попередньо отримавши всі необхідні документи, організовують відправку Вантажу-200 в Україну, вказавши адресатом представника нашої компанії, а ми, в свою чергу, підтверджуючи гарантійним листом відповідальність щодо поховання померлого, здійснюємо зустріч труни в аеропорту, доставку покійного до місця поховання або кремації і проведення необхідних траурних заходів.
Загальні вимоги для перевезення Вантажу-200 з США та з-за океану літаком:

  • Померлий повинен знаходитися в герметично запаяному цинковій контейнері (труні).
  • Потрібен повний перелік супровідних документів для перевезення померлого з США до України.
  • Наша ритуальна компанія повинна надати вантажовідправнику в США гарантійний лист і дані вантажоодержувача.
  • Свідоцтво про смерть.
  • Довідка про відсутність в труні сторонніх предметів.
  • Медичний сертифікат (довідка СЕС).
  • Довідка про бальзамування.

Всі вказані документи повинні бути апостильовані, переведені на українську мову і завірені нотаріусом.
Компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» виконає всі зазначені вище процедури, доставить тіло померлого з США, Канади, інших країїн Американського континету в Україну та організує похорон чи кремацію в будь-якому місті України.
Вартість перевезення померлого з США в Україну залежить від різних чинників, таких як, обставина смерті, віддаленість місця знаходження померлого від аеропорту вильоту, місце знаходження нотаріуса, вага Вантажу-200, пункт призначення в Україні, авіакомпанії (вартість перельоту в різних авіакомпаніях може значно відрізнятися), вартість підготовки тіла (бальзамування), вартість ритуальних товарів.
Перевезення померлого здійснюється в дерев'яному ящику, всередині якого знаходиться герметично запаяний цинковий вкладиш.
Після прибуття в Україну проводиться відкриття контейнера і тіло померлого перекладається в традиційну труну для подальшого поховання або кремації.
Терміни репатріації померлого в Україну також залежать від різних обставин, це і обставина смерті, і день тижня, від термінів надання родичами померлого документів, віддаленості місця смерті від аеропорту.
З досвіду нашої роботи, репатріація померлих з США займає від кількох днів до тижня, а в неординарних випадках і більше.
Співробітники компанії «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» зустрінуть труну з тілом померлого в аеропорту, візьмуть на себе всі наступні клопоти, такі як: розміщення в морзі, підготовка місця на кладовищі, перевезення труни до моргу або до місця прощання, організація обряду поховання чи кремації в будь-якому місті України.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.