Ритуальні послуги перевезення померлих зі Словаччини та Словенії в Україну

Туристичні подорожі, справи бізнесу, навчання, транзитні перевезення - це основні фактори перебування громадян України на території Словенії та Словаччини.
На території цих заможних республік також постійно проживає достатньо велика кількість як етнічних українців, так і громадян України, які мають там нерухомість чи власну справу.
Порівняно високий рівень життя в Словенії та Словаччини вабить українців на сезонну та постійну роботу.
Але смерть не питає, де і коли приходити.
Смерть з природніх причин, загибель в ДТП під час подорожей, смерть на виробництві - ось найпоширеніші причини загибелі громадян України в Словаччині та Словенії.
Сум та горе родин та близьких помножується на турботи з організації перевезення тіла в Україну або з організації поховання чи кремації в Словаччині та Словенії.
Вашою підтримкою в цій важливій справі є наше міжнародне похоронне бюро Funeralia та дипломатичні представники України у відповідних країнах.
Саме у випадку смерті чи загибелі громадян України за кордоном наша фірма Funeralia готова прийти на допомогу та зробити все необхідне, аби перевезти тіло померлого чи загиблого в Україну, на рідну землю.
Відносно недалека відстань Словаччини та Словенії від України робить перевезення тіла померлого спеціальним автомобілем оперативним.
Наш співпраця з Консульськими відділами Посольств України в Словаччині та Словенії є запорукою того, що родичі померлого чи загиблого отримають максимальну підтримку та консульське сприяння в тяжку хвилину втрати.

 • Консульський відділ Посольства України в Республіці Словенія
  Керівник: Кононенко Тамара Володимирівна - Другий секретар (консульські питання)
  Адреса: вул. Мівка, 27 1000 Любляна
  "Гаряча лінія" +386 31 702 765 (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
 • Консульський підрозділ Посольства України в Словацькій Республіці
  Керівник: Гомель Віра Володимирівна - Другий секретар
  Адреса: вул. Радванська 35, 81101, Братислава
  "Гаряча лінія" +421 259 202 813 (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.