Ритуальні послуги перевезення померлих з Португалії в Україну

За статистикою Посольства України в Португалії постійно проживає майже 30 000 громадян України.
Українська громада рівномірно розподілена по всій території Португалії, за невеликою перевагою на користь великих міст (Лісабон, Фару та Порту), де існує більше можливостей для працевлаштування.
Більшість українців, які приїхали до Португалії, є вихідцями із західних областей України (Чернівецька, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська), але є також і представники інших регіонів: Вінницької, Черкаської, Київської, Донецької, Сумської областей та АРК.
У разі смерті громадянина України на території Португалії наша фірма міжнародних ритуальних послуг Funeralia у співпраці з дипломатичними представництвами України в Португалії виконає всі завдання з перевезення тіла померлого в Україну, з надання послуг поховання чи кремації в Португалії.
Тож які Ваші дії якщо українець помер в Португалії?

 • Зателефонуйте до відповідного Консульства України в Португалії (контактна інформація подається нижче) та повідомте про смерть чи загибель громадянина України.
 • Зателефонуйте нам за телефонами на сайті та повідомте нам всю відому Вам інформацію щодо факту смерті чи загибелі Вашої близької людини.
 • Отримайте підтримку, наші поради та відповіді щодо питань вартості перевезення померлого з Португалії в Україну, строків та термінів оформлення документів про смерть в Португалії, скільки коштує поховання чи кремація в Португалії.
 • Надайте нам дозвіл-доручення зробити перевезення померлого в Україну або надати ритуальні послуги в Португалії- у співпраці з Консульствами України в Португалії.
   
 • Консульський відділ Посольства України в Португалії
  Керівник: Камарчук Володимир Васильович - Перший секретар з консульських питань
  Адреса: Av. das Descobertas, nº18, 1400-092-Restelo, Lisboa
  "Гаряча лінія" +351 965 088 115
  Межі консульського округу: Лісабон, Сетубал, Бежа, Каштелу Бранку, Сантарем, Евора, Лейрія, Порталегре, Фару, Азорські острови, Автономний регіон Мадейра
 • Консульство України в місті Порту
  Керівник: Коваль Анатолій Васильович - Консул
  Адреса: Avenida de França, 352, escritorio 3.9-3.10, 4050-276 Porto
  "Гаряча лінія" +351 93 670 87 33
  Межі консульського округу: Авейру, Брага, Браганса, Віана ду Каштелу, Візеу Віла Реал, Гуарда, Коімбра, Порту

Кожен консул з вказаних вище дипломатичних представництв України в Португалії знає про фірму Funeralia.
Ваша довіра та довіра українських дипломатів до нас варта того, аби виконати перевезення тіла померлого з Португалії в Україну відповідально та з повагою до пам"яті та родичів померлого.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.