Ритуальні послуги перевезення померлих з Китаю

Українська громада (діаспора) як організована структура у Китаї відсутня.
Серед громадян України, які зараз проживають на території Китайської Народної Республіки, переважають особи, що прибули до Китаю з метою працевлаштування та навчання.
Більшість цих осіб проживають у містах Пекін, Шанхай та Гуанчжоу, а також Спеціальному автономному районі Сянган (Гонконг).
Але, незважаючи на відносно невелику кількість українців в КНР - все ж таки трапляються випадки смерті чи загибелі громадян України в Китаї.
Тож, що робити родичам для перевезення тіла з Китаю в Україну, для організації поховання чи кремації в Китаї?
Міжнародні ритуальні послуги та перевезення померлих з Китаю в Україну - це наша робота.
У співпраці с Консульським відділом Посольства України в Китайській Народній Республіці ми оформимо всі необхідні документи (оформлення документів про смерть), та організуємо перевезення тіла на Батьківщину.

 • Зателефонуйте за номерами "гарячої лінії" Посольства України в Китаї +8613701230647 та повідомте всю відому Вам інформацію щодо факту смерті чи загибелі громадянина України в Китаї;
 • Зателефонуйте нам за номерами телефонів на сайті та розкажіть про обставини справи, які Вам повідомить Консул України;  
 • Отримайте безкоштовну консультацію та поради щодо оформлення документів про смерть в Китаї, організації перевезення тіла померлого в Україну чи надання послуг поховання чи кремації.

Наша співпраця з Генеральними Консульствами України в Китайській Народній Республіці гарантує оформлення необхідних документів про смерть та перевезення померлого з Китаю в Україну без присутності родичів, лише на підставі доручення.

 • Генеральне консульство України в Гуанчжоу
  Керівник: Дмитро Камков, в.о. Генерального консула України в Гуанчжоу
  Адреса: 510613, місто Гуанчжоу, район Тяньхе, вулиця Тяньхебей, будинок 233, офіс 1407
 • Генеральне Консульство України в Шанхаї
  Керівник: Пушкін Артем Сергійович, Генеральний консул
  Адреса: W402, Sun Plaza, 88, Xian Xia Rd. Shanghai, China, 200336

 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.