Перевезення померлого з Італії, Німеччини, Чехії, Польщі в Україну

Ритуальні послуги перевезення померлих в Україну з будь-якої країни Європи

Як забрати тіло померлого з Європи?

Питання бізнесу, пошуки роботи, навчання, туризм та відпочинок, відвідування родичів в Європи та ще багато чого - ось основні причини перебування громадян України в країнах Європейського Союзу.
Безвізовий режим сприяє збільшенню кількості українців у всіх країнах Євросоюзу.
Відповідно, сумні шанси померти чи загинути в країнах Європи теж збільшуються пропорційно кількості наших земляків у певних країнах Європи.
І коли трапляється непоправне, коли смерть приходить за тисячі кілометрів від України - питання "Що робити?" стає головним для родичів та друзів померлого.
Не вагайтесь, довірте нам виконати свою щоденну роботу - зробити перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну.
Для нас немає кордонів та обмежень.
Наше бажання допомогти Вам в тяжку хвилину та наш досвід є запорукою того, що транспортування тіла померлого в Україну буде оперативним.
Протягом 10 років нашої роботи ми робили перевезення померлих в Україну з усіх країн Європи: це Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Угорщина, Німеччина, Македонія, Албанія, Італія, Греція, Франція, Іспанія, Португалія, Греція, Швейцарія, Румунія, Люксембург, Нідерланди, Чорногорія, Чехія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Сербія, Косово, Велика Британія, Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Мальта ...
На сайті Ви можете знайти фотозвіти з перевезень померлих та особисто пересвідчитись в тому, що наші слова не розходяться зі справою.
Відгуки про фірму Funeralia теж нададуть Вам розуміння, що варто довіритись тим, хто зробить останній шлях додому Вашої рідної людини гідним її світлої пам"яті.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.