Ритуальні послуги перевезення померлих з Болгарії в Україну

На сьогодні в Болгарії проживає близько 2 000 тисяч етнічних українців з різних хвиль міграції - від царських часів до робочої міграції останнього часу.
Чисельні міста-курорти Болгарії також приваблюють туристів з України своєю ціною в порівнянні з високим рівнем обслуговування.
Багата історія Болгарії сприяє відвідуванню пам"яток по всій її території.
Місцями проживання та тимчасового перебування українців в Болгарії є її найбільші міста: Софія, Варна, Бургас, Плевен, Добрич.
Але так трапляється, що не завжди звичайна подорож чи відпочинок на морі закінчуються добре.
Випадкі смерті чи загибелі українців в Болгарії, особливо під час літнього відпочинку, вкрай непоодинокі.
І саме в таких прикрих випадках наша фірма Funeralia готова прийти на допомогу та зробити все необхідне, аби перевезти тіло померлого чи загиблого з Болгарії в Україну, на рідну землю.
Відносно недалека відстань Болгарії від України робить перевезення тіла померлого спеціальним автомобілем оперативним.
Схожість законодавства Болгарії про поховання та перевезення померлих з українським полегшує нам збір та оформлення документів про смерть в Болгарії.
Тож, якщо смерть настала на території Болгарії, вчиніть наступні дії: 

 • Зателефонуйте до Посольства України в Болгарії за номером "гарячої лінії" +359 878 015 102 та повідомте всю відому Вам інформацію про померлого чи загиблого, про факт настання смерті тощо.
 • Зателефонуйте нам за номерами на сайті.
 • Отримайте вичерпну консультацію щодо порядку перевезення тіл померлих з Болгарії, щодо вартості транспортування тіла померлого, щодо можливості поховання чи кремації в Болгарії.
 • Надайте нам дозвіл-доручення на виконання обраних Вами похоронних послуг.

Наш співпраця з Консульським відділом Посольства України в Республіці Болгарія є запорукою того, що родичі померлого та загиблого отримають максимальну підтримку та консульське сприяння в тяжку хвилину втрати.

 • Консульський відділ Посольства України в Болгарії
  Керівник: Павличенко Наталія Михайлівна - Перший секретар з консульських питань
  Адреса: 1618, Софія, ЖК «Овча купел», вул. Боряна, 29
  "Гаряча лінія" +359 878 015 102 (прохання телефонувати лише в разі загрозі життю чи загибелі громадян України в Болгарії)

Співробітники Посольства України в Болгарії знають про фірму міжнародних похоронних послуг Funeralia.
Ваша довіра та довіра українських дипломатів в Республіці Болгарія до нас варта того, аби виконати перевезення тіла померлого з Болгарії в Україну відповідально та з повагою до пам"яті та родичів померлого.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.