Організація поховань в Польщі

Похоронне бюро Польща, Ритуальні послуги Польща

Похоронне бюро Funeralia має європейську юрисдикцію та офіційний статус фірми, яка законно та легально надає міжнародні ритуальні послуги з організації перевезень померлих та поховань на території Польщі.
Вільне володіння українською мовою, знання місцевих звичаїв та нормативних правил роблять нас незамінними порадниками та помічниками українцям в Польщі в наданні послуг з організації поховання в будь-якому місті в Польщі.
Ми візьмемо на себе всі обов"язки з оформлення документів про смерть в Польщі, владнаємо всі формальні завдання з канцелярією цвинтаря тощо.
Організуємо та проведемо церемонію відспівування та прощання, надамо музичний супровід та послуги похоронного агента та організатора церемонії прощання.
Маємо великий вибір ритуальних товарів - труни, таблички, хрести, вінки з живих квітів тощо.
На кожну нашу ритуальну послугу, на кожну одиницю ритуального товару ми надаємо офіційний рахунок-фактуру, що дозволить Вам отримати допомогу на поховання.
Що таке допомога на поховання та чому вона є важливою?
Допомога на поховання є одноразовим грошовим асигнування Управління соціального страхування Польщі (ZUS) на відшкодування вартості поховання.
В загальних рисах, допомога на поховання надається тим особам, які можуть документально підтвердити здійснення витрат на поховання застрахованої особи.
Отже, ми сподіваємось, що саме наше похоронне бюро Funeralia стане Вашим помічником в організації гідного поховання рідної та близької Вам людини.
Ми завжди готові відповісти на всі Ваші питання щодо організації поховання в Польщі, надамо Вам фахову консультацію згідно вимог польського законодавства про поховання та про соціальні виплати.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.