ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ-200

Похорон дорогої людини, яка померла за межами України, але заповідала поховати її на Батьківщині, може принести не тільки страждання і біль, але і масу правових і побутових питань, які необхідно вирішити не в нашій країні, а в країні, в якій прийшла смерть.
Для того щоб уникнути паперової тяганини, стресу і навіть поїздки за-кордон за труною з тілом, необхідно замовити послуги ритуального агентства, яке може ці послуги надати. Компанія «Funeralia - Міжнародні ритуальні послуги» пропонує своєчасне рішення і узгодження всіх процедур і оформлення всіх необхідних документів на перевезення померлих з-за кордону в Україну, а також організацію похорону чи кремації вже на території нашої країни, в будь-якому місті України.
Ми можемо взяти на себе всі клопоти з організації та проведення похорону, аби родина могла гідно попрощатися з покійним, не відволікаючись на організаційні моменти.
Перелік документів, які можуть знадобитися під час перевезення тіла з-за кордону в Україну:

  • Свідоцтво про смерть, яке видається компетентними органами країни, в якій померлалюдина.
  • Санітарна довідка, видана санітарно-епідеміологічною службою країни, в якій померла людина.
  • Обов'язкова довідка про бальзамування, яку видає та організація, яка проводила цю процедуру.
  • Довідка про запайку труни надається судмедекспертом, уповноваженим до проведення таких процедур.
  • Дозвіл від України на переміщення тіла через кордон, яке видається нашим посольством у відповідній країні, або іншими відповідними інстанціями, які знаходяться на території нашої країни.
     
Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.